Attika, Griekenland

Asteras Beach

Asteras Beach, ook bekend als Astir Beach, is een goed georganiseerd privéstrand gelegen in Vouliagmeni, een voorstad van Attica. Gelegen aan de Atheense Rivièra, is het gunstig gelegen op slechts 30 minuten van het centrum van Athene. Het strand is populair onder een high-end publiek en staat bekend om zijn talrijke voorzieningen en eersteklas diensten. De natuurlijke kenmerken van Asteras Beach omvatten een wit zandstrand dat vrij is van stenen en helderblauw water. De diepte van het water neemt geleidelijk toe, waardoor een wandeling van 100 meter nodig is om een geschikte zwemdiepte te bereiken. Deze geleidelijke toename van de diepte maakt het strand bijzonder veilig voor kinderen. Het kleurenschema van het strand wordt gedomineerd door witte en natuurlijke houten elementen, die harmonieus samengaan met de omringende zee en vegetatie. De locatie van het strand biedt ook een prachtig uitzicht op de zonsondergang over het water. Asteras Beach biedt een scala aan voorzieningen voor haar bezoekers. Deze omvatten verschillende eetgelegenheden, kluisfaciliteiten, een zwembad en de verstrekking van ligbedden en parasols. Als privéstrand is er een toegangsprijs voor bezoekers en parkeren is beschikbaar tegen betaling. Ondanks de populariteit en nabijheid van het stadscentrum is het strand op weekdagen minder druk, waardoor er een meer ontspannen sfeer heerst. Om bij Asteras Beach te komen, kunnen bezoekers een bus nemen vanuit het stadscentrum. Het moet echter worden opgemerkt dat het strand in het verleden voor bepaalde periodes gesloten is geweest. Het Four Seasons Astir Palace Hotel Athens bevindt zich ook op het strand, wat extra gemak biedt voor bezoekers. Samengevat is Asteras Beach een verfijnd, goed onderhouden strand dat een scala aan voorzieningen en prachtige natuurlijke omgevingen biedt. De ligging nabij het stadscentrum, gecombineerd met de serene en veilige omgeving, maakt het een populaire keuze voor zowel de lokale bevolking als bezoekers.

Wat te doen bij Asteras Beach?

Voorzieningen

De voorzieningen van Asteras Beach omvatten parkeergelegenheden en ligstoelen.

Restaurants

Je kunt genieten van een van de restaurants op het strand terwijl je van de zon geniet.

Beoordelingen van bezoekers

Bezoekersrecensies benadrukken de schoonheid en netheid van het strand, waarbij velen de rustige en stille sfeer waarderen, waardoor het een ideale plek is voor zowel volwassenen als kinderen. De nabijheid van het strand tot het stadscentrum en de voorzieningen zoals gratis parasols, ligbedden en kluisjes worden ook gewaardeerd door bezoekers. Sommige bezoekers klagen echter over het strand dat klein is, enigszins verwaarloosd en de aanwezigheid van kapotte stoelen, samen met de hoge toegangsprijzen.

Waar is Asteras Beach?

Breedtegraad: 37.8568462 / Lengtegraad: 23.7500573

De locatie van Asteras Beach is Attika. De volgende kaart van Asteras Beach toont de exacte locatie.

Nabijgelegen bestemmingen:

Waar te verblijven in de buurt van Asteras Beach?

De volgende kaart toont beschikbare accommodaties en hun prijzen.

Booking.com

Deze stranden kunnen je ook interesseren

Stranden in de buurt van Asteras Beach

Aanbevolen

Lees Meer